SICR6650
Productnummer DigiKey
1655-1949-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SICR6650
Beschrijving
DIODE SIL CARB 650V 6A TO220AC
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 650 V 6A Through-hole TO-220AC
Categorie
Snelheid
Nul hersteltijd > 500mA (Io)
Fabr.
Inverse hersteltijd (trr)
0 ns
Verpakking
Buis
Stroom - sper lekkage bij Vr
50 µA @ 650 V
Status onderdeel
Actief
Capaciteit bij Vr, F
150pF @ 5V, 1MHz
Technologie
Type montage
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
650 V
Verpakking / doos
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
6A
Apparaatpakket leverancier
TO-220AC
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1.8 V @ 6 A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-55°C ~ 175°C