SICRB101200
Productnummer DigiKey
1655-SICRB101200TR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SICRB101200
Beschrijving
DIODE SIL CARB 1200V 10A D2PAK
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 1200 V 10A Opbouwmontage D2PAK
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 µA @ 1200 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Capaciteit bij Vr, F
640pF @ 0V, 1MHz
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
1200 V
Apparaatpakket leverancier
D2PAK
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
10A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-55°C ~ 175°C
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1.8 V @ 10 A
Basisproductnummer
Snelheid
Nul hersteltijd > 500mA (Io)