SCP30D12-DN is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
SolaHD
Op voorraad: 4
Gegevensblad
AC of DC DIN-railvoeding 2 Uitgang 12V -12V 1,2A, 1,2A
SCP30D12-DN
Productnummer DigiKey
2106-SCP30D12-DN-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SCP30D12-DN
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY +/-12V 29W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Spanning - uitgang 2
-12V
Fabrikant
SolaHD
Stroom - uitgang (max.)
1,2A, 1,2A
Serie
Vermogen (watt)
29W
Verpakking
Bulk
Toepassingen
ITE (commercieel)
Status onderdeel
Verouderd
Efficiëntie
68%
Type ingang
AC of DC
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 65°C
Aantal uitgangen
2
Functies
IP20, universele ingang
AC-spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
2,55" L x 1,29" B x 4,71" H (65,0mm x 33,0mm x 120,0mm)
DC-spanning - ingang (min)
100V
Goedkeuringsinstantie
CE, cURus
DC-spanning - ingang (max)
375V
Minimale vereiste belasting
Ja
Spanning - uitgang 1
12V