SCP30D15-DN is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
SolaHD
Op voorraad: 21
Gegevensblad
AC of DC DIN-railvoeding 2 Uitgang 15V -15V 1A, 1A
SCP30D15-DN
Productnummer DigiKey
2106-SCP30D15-DN-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SCP30D15-DN
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY +/-15V 30W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Spanning - uitgang 2
-15V
Stroom - uitgang (max.)
1A, 1A
Serie
Vermogen (watt)
30W
Efficiëntie
68%
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 65°C
Aantal uitgangen
2
AC-spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
2,55" L x 1,29" B x 4,71" H (65,0mm x 33,0mm x 120,0mm)
DC-spanning - ingang (min)
100V
DC-spanning - ingang (max)
375V
Minimale vereiste belasting
Ja
Spanning - uitgang 1
15V