SCP30S24-DN
Productnummer DigiKey
2106-SCP30S24-DN-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SCP30S24-DN
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 31W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC of DC DIN-railvoeding 1 Uitgang 24V 1,3A
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
1,3A
Fabrikant
SolaHD
Vermogen (watt)
31W
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
77%
Status onderdeel
Niet meer gevolgd bij DigiKey
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 65°C
Type ingang
AC of DC
Functies
IP20, universele ingang
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
2,55" L x 1,29" B x 4,71" H (65,0mm x 33,0mm x 120,0mm)
AC-spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CE, cURus
DC-spanning - ingang (min)
100V
Minimale vereiste belasting
Nee
DC-spanning - ingang (max)
375V
Basisproductnummer
Spanning - uitgang 1
24V