SCP30S5-DN is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
SolaHD
Op voorraad: 2
Gegevensblad
AC of DC DIN-railvoeding 1 Uitgang 5V 6A
SCP30S5-DN
Productnummer DigiKey
2106-SCP30S5-DN-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SCP30S5-DN
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 5V 30W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
6A
Vermogen (watt)
30W
Efficiëntie
70%
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 65°C
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
2,55" L x 1,29" B x 4,71" H (65,0mm x 33,0mm x 120,0mm)
AC-spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
DC-spanning - ingang (min)
100V
Minimale vereiste belasting
Nee
DC-spanning - ingang (max)
375V
Basisproductnummer
Spanning - uitgang 1
5V