SCP30T515-DN is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
SolaHD
Op voorraad: 0
Gegevensblad
AC of DC DIN-railvoeding 3 Uitgang 5V -15V 15V 3A, 500mA, 500mA
SCP30T515-DN
Productnummer DigiKey
2106-SCP30T515-DN-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SCP30T515-DN
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUP 5V +/-15V 30W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Spanning - uitgang 3
15V
Stroom - uitgang (max.)
3A, 500mA, 500mA
Serie
Vermogen (watt)
30W
Efficiëntie
68%
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 65°C
Aantal uitgangen
3
AC-spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
2,55" L x 1,29" B x 4,71" H (65,0mm x 33,0mm x 120,0mm)
DC-spanning - ingang (min)
100V
DC-spanning - ingang (max)
375V
Minimale vereiste belasting
Ja
Spanning - uitgang 1
5V