SDN5-48-100P
SDN5-48-100P
Productnummer DigiKey
2106-SDN5-48-100P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SDN5-48-100P
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 240W
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC of DC DIN-railvoeding 1 Uitgang 48V 5A
Categorie
Spanning - uitgang 1
48V
Fabrikant
SolaHD
Stroom - uitgang (max.)
5A
Serie
Vermogen (watt)
240W
Verpakking
Bulk
Toepassingen
Gevaarlijke locaties, industrieel, ITE (commercieel)
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
88%
Type ingang
AC of DC
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 70°C (met reductie)
Aantal uitgangen
1
Functies
Regelbare uitgang, IP20
AC-spanning - ingang
85 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
4,55" L x 3,23" B x 4,88" H (115,6mm x 82,0mm x 124,0mm)
DC-spanning - ingang (min)
210V
Goedkeuringsinstantie
CE, cULus, cURus
DC-spanning - ingang (max)
375V