COM-21215
Productnummer DigiKey
1568-COM-21215-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
COM-21215
Beschrijving
14-SEGMENT ALPHANUMERIC DISPLAY
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Displaymodulen - Led alfanumeriek en numeriek Paars 14-segment, alfanumeriek 4 Teken Gemeenschappelijke anode 2,7V ~ 3,6V 20mA 0,630" H x 1,575" B x 0,315" D (16,00mm x 40,00mm x 8,00mm) 16-DIP (0,478", 12,15mm)
Categorie
Kleur
Paars
Fabrikant
SparkFun Electronics
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
2,7V ~ 3,6V
Verpakking
Bulk
Stroom - test
20mA
Status onderdeel
Actief
Millicandela-waarde
65mcd ~ 70mcd
Aantal tekens
4
Golflengte - piek
398nm
Grootte / afmetingen
0,630" H x 1,575" B x 0,315" D (16,00mm x 40,00mm x 8,00mm)
Vermogensdissipatie (max.)
70mW
Cijfer-/alfaformaat
0,47" (11,85mm)
Verpakking / doos
16-DIP (0,478", 12,15mm)