SCE5R5C104
Productnummer DigiKey
3239-SCE5R5C104-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SCE5R5C104
Beschrijving
CAP 5.5V -20% +80% 0.1F T/H
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 mF (EDLC) supercondensators 5.5 V Radiaal, blik 60Ohm @ 1kHz 1000 uur @ 70°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 70°C
Fabrikant
Sruite Electronic Technology (US)
Aansluiting
PC-pennen
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Bulk
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Capaciteit
100 mF
Grootte / afmetingen
0,531" dia (13,50mm)
Tolerantie
-20%, +80%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,276" (7,00mm)
Spanning - nominaal
5.5 V
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C
ESR (equivalente serieweerstand)
60Ohm @ 1kHz