CFM12JT330R | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | CFM12JT330R |
Beschrijving | RES 330 OHM 5% 1/2W AXIAL |
Standaard levertijd fabrikant | 23 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 330 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Through-hole weerstanden Axiaal Vlamvertragende coating, veiligheid Carbonfilm |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | CFM12JT330R Modellen |
Categorie | Samenstelling |
Fabr. | Functies Vlamvertragende coating, veiligheid |
Serie | Temperatuurcoëfficiënt 0/ -400ppm/°C |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 155°C |
Status onderdeel Actief | Verpakking / doos |
Weerstand | Apparaatpakket leverancier Axiaal |
Tolerantie | Grootte / afmetingen 0,091" dia x 0,256" L (2,30mm x 6,50mm) |