CFM12JT330R
Productnummer DigiKey
S330HTR-ND - Tape & Reel (TR)
S330HCT-ND - Cut Tape (CT)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CFM12JT330R
Beschrijving
RES 330 OHM 5% 1/2W AXIAL
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
330 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Through-hole weerstanden Axiaal Vlamvertragende coating, veiligheid Carbonfilm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CFM12JT330R Modellen
Categorie
Samenstelling
Fabr.
Functies
Vlamvertragende coating, veiligheid
Serie
Temperatuurcoëfficiënt
0/ -400ppm/°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Weerstand
Apparaatpakket leverancier
Axiaal
Tolerantie
Grootte / afmetingen
0,091" dia x 0,256" L (2,30mm x 6,50mm)