KAL10FB1R00
KAL10FB1R00
KAL10FB1R00
Productnummer DigiKey
KAL10FB1R00-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
KAL10FB1R00
Beschrijving
RES CHAS MNT 1 OHM 1% 12.5W
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 Ohms ±1% 12,5W Draadgewonden Weerstanden chassismontage
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
KAL10FB1R00 Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
±50ppm/°C
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 275°C
Serie
Functies
Vochtbestendig
Verpakking
Bulk
Coating, type behuizing
Aluminium
Status onderdeel
Actief
Montagekenmerk
Flenzen
Weerstand
1 Ohms
Grootte / afmetingen
0,750" L x 0,800" B (19,05mm x 20,32mm)
Tolerantie
±1%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,421" (10,70mm)
Vermogen (watt)
12,5W