KAL25FB75R0
KAL25FB75R0
KAL25FB75R0
Productnummer DigiKey
KAL25FB75R0-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
KAL25FB75R0
Beschrijving
RES CHAS MNT 75 OHM 1% 25W
Gedetailleerde beschrijving
75 Ohms ±1% 25W Draadgewonden Weerstanden chassismontage
EDA/CAD-modellen
KAL25FB75R0 Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
±20ppm/°C
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 275°C
Weerstand
75 Ohms
Grootte / afmetingen
1,062" L x 1,080" B (26,97mm x 27,43mm)
Tolerantie
±1%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,577" (14,66mm)
Vermogen (watt)
25W