KAL50FB100R
KAL50FB100R
KAL50FB100R
Productnummer DigiKey
KAL50FB100R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
KAL50FB100R
Beschrijving
RES CHAS MNT 100 OHM 1% 50W
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 Ohms ±1% 50W Draadgewonden Weerstanden chassismontage
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
KAL50FB100R Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
±20ppm/°C
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 275°C
Serie
Functies
Vochtbestendig
Verpakking
Bulk
Coating, type behuizing
Aluminium
Status onderdeel
Actief
Montagekenmerk
Flenzen
Weerstand
100 Ohms
Grootte / afmetingen
1,968" L x 1,140" B (49,99mm x 28,96mm)
Tolerantie
±1%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,641" (16,28mm)
Vermogen (watt)
50W