KAL50JBR500
Productnummer DigiKey
738-KAL50JBR500-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
KAL50JBR500
Beschrijving
RES CHAS MNT 0.5 OHM 5% 50W
Gedetailleerde beschrijving
500 mOhms ±5% 50W Draadgewonden Weerstanden chassismontage
EDA/CAD-modellen
KAL50JBR500 Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
±50ppm/°C
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 275°C
Weerstand
500 mOhms
Grootte / afmetingen
1,968" L x 1,140" B (49,99mm x 28,96mm)
Tolerantie
±5%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,641" (16,28mm)
Vermogen (watt)
50W