RAVF104DFT33R0
Productnummer DigiKey
738-RAVF104DFT33R0TR-ND - Tape & Reel (TR)
738-RAVF104DFT33R0CT-ND - Cut Tape (CT)
738-RAVF104DFT33R0DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RAVF104DFT33R0
Beschrijving
RES ARRAY 4 RES 33 OHM 0804
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
33 Ohm ±1% 62,5mW Vermogen per element Isolated 4 Weerstandsnetwerken arrays±200ppm/°C 0804, bol, aansluitklemmen lange zijde
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RAVF104DFT33R0 Modellen
Categorie
Vermogen per element
62,5mW
Fabrikant
Stackpole Electronics Inc
Temperatuurcoëfficiënt
±200ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Soort
Automotive
Status onderdeel
Actief
Kwalificatie
AEC-Q200
Type circuit
Isolated
Type montage
Opbouwmontage
Weerstand (ohm)
33
Verpakking / doos
0804, bol, aansluitklemmen lange zijde
Tolerantie
±1%
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,039" B (2,00mm x 1,00mm)
Aantal weerstanden
4
Hoogte - geplaatst (max.)
0,020" (0,50mm)