RAVF164DJT100K
Productnummer DigiKey
RAVF164DJT100KTR-ND - Tape & Reel (TR)
RAVF164DJT100KCT-ND - Cut Tape (CT)
RAVF164DJT100KDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RAVF164DJT100K
Beschrijving
RES ARRAY 4 RES 100K OHM 1206
Gedetailleerde beschrijving
100k Ohm ±5% 100mW Vermogen per element Isolated 4 Weerstandsnetwerken arrays±200ppm/°C 1206 (3216 metrisch), bol, aansluitklemmen lange zijde
EDA/CAD-modellen
RAVF164DJT100K Modellen
Categorie
Vermogen per element
100mW
Temperatuurcoëfficiënt
±200ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Weerstand (ohm)
100k
Verpakking / doos
1206 (3216 metrisch), bol, aansluitklemmen lange zijde
Tolerantie
±5%
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,024" (0,60mm)