RMCF0402FT100K
Productnummer DigiKey
RMCF0402FT100KTR-ND - Tape & Reel (TR)
RMCF0402FT100KCT-ND - Cut Tape (CT)
RMCF0402FT100KDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RMCF0402FT100K
Beschrijving
RES 100K OHM 1% 1/16W 0402
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Chipweerstand 0402 (1005 metrisch) Automotive AEC-Q200 Dikkefilm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RMCF0402FT100K Modellen
Categorie
Functies
Automotive AEC-Q200
Fabr.
Temperatuurcoëfficiënt
±100ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
0402 (1005 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Apparaatpakket leverancier
Weerstand
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerantie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,016" (0,40mm)