RMCF1206JT100K
Productnummer DigiKey
RMCF1206JT100KTR-ND - Tape & Reel (TR)
RMCF1206JT100KCT-ND - Cut Tape (CT)
RMCF1206JT100KDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RMCF1206JT100K
Beschrijving
RES 100K OHM 5% 1/4W 1206
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Chipweerstand 1206 (3216 metrisch) Automotive AEC-Q200 Dikkefilm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RMCF1206JT100K Modellen
Categorie
Functies
Automotive AEC-Q200
Fabr.
Temperatuurcoëfficiënt
±200ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
1206 (3216 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Apparaatpakket leverancier
Weerstand
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerantie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,028" (0,70mm)