RMCF1206JT270R
Productnummer DigiKey
RMCF1206JT270RTR-ND - Tape & Reel (TR)
RMCF1206JT270RCT-ND - Cut Tape (CT)
RMCF1206JT270RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RMCF1206JT270R
Beschrijving
RES 270 OHM 5% 1/4W 1206
Gedetailleerde beschrijving
270 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Chipweerstand 1206 (3216 metrisch) Automotive AEC-Q200 Dikkefilm
EDA/CAD-modellen
RMCF1206JT270R Modellen
Temperatuurcoëfficiënt
±200ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerantie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,028" (0,70mm)