RMCF1206JT470K
Productnummer DigiKey
RMCF1206JT470KTR-ND - Tape & Reel (TR)
RMCF1206JT470KCT-ND - Cut Tape (CT)
RMCF1206JT470KDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RMCF1206JT470K
Beschrijving
RES 470K OHM 5% 1/4W 1206
Gedetailleerde beschrijving
470 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Chipweerstand 1206 (3216 metrisch) Automotive AEC-Q200 Dikkefilm
EDA/CAD-modellen
RMCF1206JT470K Modellen
Temperatuurcoëfficiënt
±200ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerantie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,028" (0,70mm)