RNMF14FTC4K70
Productnummer DigiKey
S4.7KCATR-ND - Tape & Reel (TR)
S4.7KCACT-ND - Cut Tape (CT)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RNMF14FTC4K70
Beschrijving
RES 4.7K OHM 1% 1/4W AXIAL
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4.7 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Through-hole weerstanden Axiaal Vlamvertragende coating, veiligheid Metaalfilm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RNMF14FTC4K70 Modellen
Categorie
Samenstelling
Fabr.
Functies
Vlamvertragende coating, veiligheid
Serie
Temperatuurcoëfficiënt
±50ppm/°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Weerstand
Apparaatpakket leverancier
Axiaal
Tolerantie
Grootte / afmetingen
0,070" dia x 0,130" L (1,78mm x 3,30mm)