S12H-SSTDSO-R5CB2-500
Productnummer DigiKey
374-S12H-SSTDSO-R5CB2-500-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
S12H-SSTDSO-R5CB2-500
Beschrijving
SEN HALL EFFECT SW NPN CONNECTOR
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Categorie
Materiaal actuator
Ferrometalen, wieltand
Fabrikant
Standex-Meder Electronics
Stijl aansluiting
Connector
Verpakking
Bulk
Frequentie
500 Hz
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding
8V ~ 30V
Type
Hall effect-schakelaar
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 110°C