S18-SSTHS1-R5SA5-30
Productnummer DigiKey
374-S18-SSTHS1-R5SA5-30-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
S18-SSTHS1-R5SA5-30
Beschrijving
SEN HALL EFFECT SW NPN CBL LEADS
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Magnetic Hall effect-schakelaar Magneet NPN Kabelleidingen Cilinder, met schroefdraad - M18
Categorie
Stijl aansluiting
Kabelleidingen
Fabrikant
Standex-Meder Electronics
Frequentie
30 Hz
Verpakking
Bulk
Spanning - voeding
8V ~ 30V
Status onderdeel
Actief
Moet werken
5,5mT
Type
Hall effect-schakelaar
Moet vrijgeven
3,5mT
Type uitvoer
NPN
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 110°C