RK4236BKB
Productnummer DigiKey
5214-RK4236BKB-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RK4236BKB
Beschrijving
RACK STEEL 42X23.6X78 BLACK
Standaard levertijd fabrikant
2 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Metaal, staal Rack voor kast Omhuld, onderkant, voorkant, zijkanten, top 42,000" L x 23,600" B x 78,000" H (1066,80mm x 599,44mm x 1981,20mm) Zwart
Categorie
Afmetingen - totaal
42,000" L x 23,600" B x 78,000" H (1066,80mm x 599,44mm x 1981,20mm)