1.5KE220A
Productnummer DigiKey
497-14151-1-ND - Cut Tape (CT)
497-14151-3-ND - Tape & Box (TB)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
1.5KE220A
Beschrijving
TVS DIODE 188VWM 388VC DO201
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
388V Klem 26A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Through-hole DO-201
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
1.5KE220A Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
26A (8/20µs)
Fabr.
Vermogen - piek puls
1500W (1,5kW)
Serie
Vermogenslijnbescherming
Nee
Verpakking
Cut Tape (CT)
Tape & Box (TB)
Toepassingen
General Purpose
Status onderdeel
Verouderd
Capaciteit bij frequentie
625pF @ 1MHz
Type
Zener
Type montage
Through-hole
Unidirectionele kanalen
1
Verpakking / doos
DO-201AA, DO-27, axiaal
Spanning - sper doorslag (typ.)
188V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - doorslag (min.)
209V
Basisproductnummer
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
388V