2STBN15D100 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
onsemi
Op voorraad: 9.682
Gegevensblad
Transistors - Bipolair (BJT) - Enkel NPN - Darlington 100 V 12 A 70 W Opbouwmontage TO-263 (D2PAK)