BAS70-04WFILM
Productnummer DigiKey
497-7158-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-7158-1-ND - Cut Tape (CT)
497-7158-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BAS70-04WFILM
Beschrijving
DIODE ARR SCHOTT 70V 70MA SOT323
Gedetailleerde beschrijving
Diodearray 1 paar serieschakeling 70 V 70mA (DC) Opbouwmontage SC-70, SOT-323
EDA/CAD-modellen
BAS70-04WFILM Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1 V @ 15 mA
Fabrikant
STMicroelectronics
Snelheid
Klein signaal =<200mA (Io), elke snelheid
Stroom - sper lekkage bij Vr
10 µA @ 70 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
150°C (max,)
Configuratie diode
1 paar serieschakeling
Type montage
Opbouwmontage
Technologie
Schottky
Verpakking / doos
SC-70, SOT-323
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
70 V
Apparaatpakket leverancier
SOT-323
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io) (per diode)
70mA (DC)