BAS70JFILM
Productnummer DigiKey
497-6652-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-6652-1-ND - Cut Tape (CT)
497-6652-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BAS70JFILM
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOD323
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 70 V 70mA Opbouwmontage SOD-323
EDA/CAD-modellen
BAS70JFILM Modellen
Categorie
Snelheid
Klein signaal =<200mA (Io), elke snelheid
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
10 µA @ 70 V
Digi-Reel®
Capaciteit bij Vr, F
2pF @ 0V, 1MHz
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
70 V
Apparaatpakket leverancier
SOD-323
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
70mA
Bedrijfstemperatuur - verbinding
150°C (max,)
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1 V @ 15 mA