BTA06-800TWRG
Productnummer DigiKey
497-10406-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BTA06-800TWRG
Beschrijving
TRIAC SENS GATE 800V 6A TO220
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
TRIAC Logic - Gevoelige poort 800 V 6 A Through-hole TO-220
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BTA06-800TWRG Modellen
Categorie
Stroom - gate trigger (Igt) (max.)
5 mA
Fabrikant
STMicroelectronics
Stroom - hold (Ih) (max.)
10 mA
Verpakking
Buis
Configuratie
Enkel
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Type triac
Logic - Gevoelige poort
Type montage
Through-hole
Spanning - status uit
800 V
Verpakking / doos
TO-220-3
Stroom - status Aan (It (RMS)) (max.)
6 A
Apparaatpakket leverancier
TO-220
Spanning - gate trigger (Vgt) (max.)
1.3 V
Basisproductnummer
Stroom - niet-rep. piek 50, 60 Hz (Itsm)
60A, 63A