ESDA5V3SC6
Productnummer DigiKey
497-6633-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-6633-1-ND - Cut Tape (CT)
497-6633-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ESDA5V3SC6
Beschrijving
TVS DIODE 3VWM SOT23-6
Standaard levertijd fabrikant
25 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Klem Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SOT-23-6
EDA/CAD-modellen
ESDA5V3SC6 Modellen
Categorie
Vermogen - piek puls
500W
Nee
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
SOT-23-6
Unidirectionele kanalen
4
Apparaatpakket leverancier
Spanning - sper doorslag (typ.)
3V
Basisproductnummer
Spanning - doorslag (min.)
5,3V