ESDA6V1W5
Productnummer DigiKey
497-7228-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-7228-1-ND - Cut Tape (CT)
497-7228-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ESDA6V1W5
Beschrijving
TVS DIODE 3VWM SOT3235
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Klem Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SOT-323-5
EDA/CAD-modellen
ESDA6V1W5 Modellen
Categorie
Vermogen - piek puls
150W
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Unidirectionele kanalen
4
Apparaatpakket leverancier
Spanning - sper doorslag (typ.)
3V
Basisproductnummer
Spanning - doorslag (min.)
6,1V