EVL400W-EUPL7
Productnummer DigiKey
497-EVL400W-EUPL7-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EVL400W-EUPL7
Beschrijving
EVAL BOARD L4984D L6699D SRK2001
Standaard levertijd fabrikant
99 weken
Categorie
Spanning - uitgang
12V
Fabrikant
STMicroelectronics
Stroom - uitgang
33A
Verpakking
Bulk
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Status onderdeel
Actief
Inhoud
Printplaat/-platen
Hoofddoel
AC/DC, primaire en secundaire zijde met PFC
Gebruikt IC / onderdeel
L4984D, L6699D, SRK2001
Uitgangen en type
1 geïsoleerde uitgang
Basisproductnummer
Vermogen - uitgang
400W