EVL6562A-35WFLB is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Similar
STMicroelectronics
Op voorraad: 0
Gegevensblad
L6562A Vermogensfactorcorrectie Voedingsbeheer Evaluatiebord
EVL6562A-35WFLB
Productnummer DigiKey
497-8248-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EVL6562A-35WFLB
Beschrijving
EVAL BOARD FOR L6562A
Standaard levertijd fabrikant
99 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Ingebouwd
Nee
Fabrikant
STMicroelectronics
Gebruikt IC / onderdeel
L6562A
Verpakking
Bulk
Primaire attributen
35W, 48V uit, 90 ~ 265VAC in