EVL6566A-75WADP
Productnummer DigiKey
497-6449-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EVL6566A-75WADP
Beschrijving
EVAL BOARD L6563 L6566A TSM1014
Spanning - uitgang
19V
Fabrikant
STMicroelectronics
Stroom - uitgang
4A
Verpakking
Box
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Status onderdeel
Actief
Frequentie - schakeling
65kHz
Hoofddoel
AC/DC, primaire en secundaire zijde met PFC
Uitgangen en type
1 geïsoleerde uitgang
Gebruikt IC / onderdeel
L6563, L6566A, TSM1014
Vermogen - uitgang
75W