EVL6591-90WADP
Productnummer DigiKey
497-8335-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EVL6591-90WADP
Beschrijving
EVAL BOARD FOR L6563 L6591
Standaard levertijd fabrikant
99 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
L6563, L6591 - AC/DC, primaire zijde en PFC 1 geïsoleerde uitgang Uitgangen Evaluatiebord
Categorie
Stroom - uitgang
7,5A
Spanning - ingang
88 ~ 264 VAC
Verpakking
Box
Topologie regelaar
Asymmetrische halve brug
Status onderdeel
Actief
Frequentie - schakeling
100kHz
Hoofddoel
AC/DC, primaire zijde en PFC
Uitgangen en type
1 geïsoleerde uitgang
Gebruikt IC / onderdeel
L6563, L6591
Vermogen - uitgang
90W
Basisproductnummer
Spanning - uitgang
12V