EVL6599A-90WADP
Productnummer DigiKey
497-10542-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EVL6599A-90WADP
Beschrijving
EVAL BOARD FOR L6563 L6599
Standaard levertijd fabrikant
99 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
L6563, L6599 - AC/DC, primaire zijde en PFC 1 geïsoleerde uitgang Uitgangen Evaluatiebord
Categorie
Stroom - uitgang
4,7A
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Verpakking
Bulk
Topologie regelaar
Resonerend
Status onderdeel
Actief
Frequentie - schakeling
90kHz
Hoofddoel
AC/DC, primaire zijde en PFC
Uitgangen en type
1 geïsoleerde uitgang
Gebruikt IC / onderdeel
L6563, L6599
Vermogen - uitgang
90W
Basisproductnummer
Spanning - uitgang
19V