FERD30H100SB-TR
Productnummer DigiKey
497-16950-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-16950-1-ND - Cut Tape (CT)
497-16950-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FERD30H100SB-TR
Beschrijving
DIODE FERD 100V 30A DPAK
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 100 V 30A Opbouwmontage DPAK
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
FERD30H100SB-TR Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Type montage
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
Status onderdeel
Actief
Apparaatpakket leverancier
DPAK
Technologie
Bedrijfstemperatuur - verbinding
175°C (max.)
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
100 V
Basisproductnummer
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
30A