FERD30L60CTS
Productnummer DigiKey
497-17694-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FERD30L60CTS
Beschrijving
DIODE ARRAY FERD 60V 15A TO-220
Gedetailleerde beschrijving
Diodearray 1 paar gemeenschappelijke kathode 60 V 15A Through-hole TO-220-3
EDA/CAD-modellen
FERD30L60CTS Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
545 mV @ 15 A
Fabrikant
STMicroelectronics
Snelheid
Geen hersteltijd >500mA (Io)
Verpakking
Buis
Stroom - sper lekkage bij Vr
820 µA @ 60 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
150°C (max,)
Configuratie diode
1 paar gemeenschappelijke kathode
Type montage
Through-hole
Technologie
FERD (veldeffect gelijkrichterdiode)
Verpakking / doos
TO-220-3
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
60 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io) (per diode)
15A