FERD30M45CT
Productnummer DigiKey
497-13530-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FERD30M45CT
Beschrijving
DIODE ARRAY FERD 45V 15A TO-220
Gedetailleerde beschrijving
Diodearray 1 paar gemeenschappelijke kathode 45 V 15A Through-hole TO-220-3
EDA/CAD-modellen
FERD30M45CT Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
470 mV @ 15 A
Fabrikant
STMicroelectronics
Snelheid
Geen hersteltijd >500mA (Io)
Verpakking
Buis
Stroom - sper lekkage bij Vr
600 µA @ 45 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
175°C (max.)
Configuratie diode
1 paar gemeenschappelijke kathode
Type montage
Through-hole
Technologie
FERD (veldeffect gelijkrichterdiode)
Verpakking / doos
TO-220-3
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
45 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io) (per diode)
15A