KF33BD-TR
Productnummer DigiKey
497-7757-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-7757-1-ND - Cut Tape (CT)
497-7757-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
KF33BD-TR
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8-SOIC
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 500mA 8-SOIC
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
KF33BD-TR Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
1 mA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
12 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
80dB ~ 60dB (120Hz ~ 10kHz)
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Inschakelen
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Aantal regelaars
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
20V
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
8-SOIC
Spanningsuitval (max.)
0,7V @ 500mA