L5150BNTR
Productnummer DigiKey
497-11659-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-11659-1-ND - Cut Tape (CT)
497-11659-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
L5150BNTR
Beschrijving
IC REG LINEAR 5V 150MA SOT-223
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 150mA SOT-223
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
L5150BNTR Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
80 µA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
4.2 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
48dB (100 Hz)
Status onderdeel
Actief
Beschermingskenmerken
Te hoge temperatuur, kortsluiting
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C
Type uitvoer
Soort
Automotive
Aantal regelaars
1
Kwalificatie
AEC-Q100
Spanning - ingang (max.)
40V
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - uitgang (min./vast)
5V
Verpakking / doos
TO-261-4, TO-261AA
Spanningsuitval (max.)
0,5V @ 150mA