L6983N50QTR
Productnummer DigiKey
497-L6983N50QTR-ND - Tape & Reel (TR)
497-L6983N50QCT-ND - Cut Tape (CT)
497-L6983N50QDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
L6983N50QTR
Beschrijving
IC REG BUCK 5V 3A 16QFN
Gedetailleerde beschrijving
Buck Schakelregelaar IC Positief Vast 5V 1 Uitgang 3A 16-WFQFN blootliggende pad
EDA/CAD-modellen
L6983N50QTR Modellen
Categorie
Spanning - ingang (max.)
38V
Frequentie - schakeling
200kHz ~ 2,2MHz
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Spanning - ingang (min.)
3,5V