L78L33ACD13TR
Productnummer DigiKey
497-1199-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-1199-1-ND - Cut Tape (CT)
497-1199-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
L78L33ACD13TR
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8-SOIC
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 100mA 8-SOIC
EDA/CAD-modellen
L78L33ACD13TR Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
5.5 mA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
6 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
49dB (120 Hz)
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 125°C
Type uitvoer
Type montage
Opbouwmontage
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Spanning - ingang (max.)
30V
Apparaatpakket leverancier
8-SOIC
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V