L78L33ACZ-AP
Productnummer DigiKey
497-16175-1-ND - Cut Tape (CT)
497-16175-3-ND - Tape & Box (TB)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
L78L33ACZ-AP
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO92-3
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 100mA TO-92-3
EDA/CAD-modellen
L78L33ACZ-AP Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
5.5 mA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
6 mA
Verpakking
Cut Tape (CT)
Tape & Box (TB)
PSRR
49dB (120 Hz)
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 125°C
Type uitvoer
Type montage
Through-hole
Verpakking / doos
TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Gevormde loodjes
Spanning - ingang (max.)
30V
Apparaatpakket leverancier
TO-92-3
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V