L78M15ABDT-TR
Productnummer DigiKey
497-7772-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-7772-1-ND - Cut Tape (CT)
497-7772-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
L78M15ABDT-TR
Beschrijving
IC REG LINEAR 15V 500MA DPAK
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 500mA DPAK
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
L78M15ABDT-TR Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
6 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
54dB (120 Hz)
Status onderdeel
Actief
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur, kortsluiting
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Type uitvoer
Type montage
Opbouwmontage
Aantal regelaars
1
Verpakking / doos
TO-252-3, DPAK (2 leads + tab), SC-63
Spanning - ingang (max.)
35V
Apparaatpakket leverancier
DPAK
Spanning - uitgang (min./vast)
15V