L78M24CDT-TR
Productnummer DigiKey
497-1213-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-1213-1-ND - Cut Tape (CT)
497-1213-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
L78M24CDT-TR
Beschrijving
IC REG LINEAR 24V 500MA DPAK
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 500mA DPAK
EDA/CAD-modellen
L78M24CDT-TR Modellen
Stroom - rust (Iq)
6 mA
PSRR
50dB (120 Hz)
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 125°C
Spanning - ingang (max.)
40V
Spanning - uitgang (min./vast)
24V