LD1117ADT33TR
Productnummer DigiKey
497-3455-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-3455-1-ND - Cut Tape (CT)
497-3455-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LD1117ADT33TR
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 1A DPAK
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 1A DPAK
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LD1117ADT33TR Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
10 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB (120 Hz)
Status onderdeel
Actief
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 125°C
Type uitvoer
Type montage
Opbouwmontage
Aantal regelaars
1
Verpakking / doos
TO-252-3, DPAK (2 leads + tab), SC-63
Spanning - ingang (max.)
15V
Apparaatpakket leverancier
DPAK
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Basisproductnummer
Spanningsuitval (max.)
1,3V @ 1A