LD1117DT33CTR
Productnummer DigiKey
497-1235-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-1235-1-ND - Cut Tape (CT)
497-1235-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LD1117DT33CTR
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 800MA DPAK
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 800mA DPAK
EDA/CAD-modellen
LD1117DT33CTR Modellen
Stroom - rust (Iq)
10 mA
PSRR
75dB (120 Hz)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Verpakking / doos
TO-252-3, DPAK (2 leads + tab), SC-63
Spanning - ingang (max.)
15V
Apparaatpakket leverancier
DPAK
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Basisproductnummer
Spanningsuitval (max.)
1,3V @ 800mA